Чернівецька громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

НОВИНИ

ОБЕРЕЖНО - ГРИБИ!

Розпочався осінній грибний сезон. Зараз з'явилася величезна кількість самих різних грибів, як їстівних, так і не дуже.

12:48:20 15.10.2024

Іграшок багато не буває

Тому батьки намагаються до кожного свята купити нову, тим паче, що асортимент забавок у дитячих магазинах - на будь-який смак і гаманець.

12:47:59 15.10.2024

Чернівецька районна санітарно-епідеміологічна. Екскурс в історію.

Основною функцією служби державного санітарного нагляду першого рівня управління якою була Чернівецька районна санітарно-епідеміологічна станція, є вирішення оперативних завдань здійснення санітарного нагляду та виконання протиепідемічних заходів, направлених на забезпечення в районі оптимальних умов життєдіяльності і зниження рівня інфекційних та неінфекційних хвороб, мінімалізації шкідливого впливу факторів навколишнього середовища на здоров’я. На виконання покладених на службу функцій, мають певний вплив безліч факторів соціально-економічного, матеріального, кадрового, методичного та інтелектуального забезпечення. І базуються вони на певних закономірностях та принципах, в тому числі традиціях розвитку та становлення служби державного санітарного нагляду певного регіону. Історія Чернівецької землі сягає своїм корінням у давнину віків. В перше десятиріччя XX ст. в селищі Чернівці побудовано земську лікарську дільницю. Саме з цього часу започатковує свою історію медицина району. Тодішня лікарська дільниця розміщувалась на території сучасної Чернівецької середньої школи. В штат дільниці входило 2 фельдшери, 1 лікар, кілька санітарів та одна одиниця "службового транспорту" - виїзний кінь. Лікарська амбулаторія обслуговувала округу де мешкало понад 70 тисяч чоловік.

12:09:03 11.10.2024

Громадська організація «Український центр суспільних даних» запрошує до співпраці, та підтримати проведення всеукраїнського онлайн-опитування «Цивільний захист під час війни»

Мета проекту — отримати актуальні дані про поточний рівень знань і поведінку українців щодо небезпек під час війни (повітряні тривоги, укриття, мінно-вибухова і пожежна безпека, сприйняття ДСНС та ін.). Дослідження реалізується спільно із Центром стратегічних комунікацій Міністерства культури за підтримки ІСАР Єднання у межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадського суспільства України». Отримані дані може бути використано для вдосконалення інформаційних продуктів щодо цивільного захисту.

09:07:18 11.10.2024

Депутати Вінницької обласної Ради ухвалили принципи і пріоритети формування обласного бюджету на 2025 рік

27 вересня депутати розглянули та ухвалили рішення з 22 питань чергової 57 сесії. Під час розгляду першого питання обговорили принципи та пріоритети формування обласного бюджету на 2025 рік та його виконання, визначення завдань бюджетної політики, підвищення рівня прозорості та раціональності бюджетного процесу, зміцнення фінансової спроможності регіону, зосередження фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах економічного і соціального розвитку Вінниччини.

11:16:48 02.10.2024

На підтримку сил безпеки та оборони з обласного бюджету спрямували понад 23 млн.грн.

На засіданні 57-ї черговій сесії обласної Ради депутати розглянули проєкт рішення «Про надання допомоги силам оборони та силам безпеки». Підтримка Збройних Сил України, допомога захисникам залишається пріоритетом №1 у діяльності обласної Ради.

11:15:32 02.10.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь