Шановні християни західного обряду!

Прийміть найщиріші вітання з найсвітлішим християнським святом – Воскресінням Христовим! Великдень – це свято надії, яке дарує людям радість, наповнює серця добром і милосердям. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу життя над смертю, світла над темрявою. Це свято кожен із нас сприймає з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.  В нелегкий час другий рік поспіль ми зустрічаємо Великдень, в час великої біди для всіх українців, в час, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас.  Відзначаючи Велику перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну, для жертовних медиків і усіх, хто став на порятунок життів українських воїнів та жертв серед мирного населення. Хай в день Господнього Воскресіння на наш спільний дім зійде благодать миру і благополуччя, а в родинах панує радість, взаєморозуміння, турбота один про одного, здоров’я і щастя. Нехай Воля Господня надихає нас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я добробуту й процвітання України.

17:00:47 08.04.2023

На Вінниччині тривають профілактичні заходи – «Нерест 2023»

Поліцейські офіцери громади повідомляють! З початку квітня та до кінця червня на території області діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. В цей період працівники поліції спільно з іншими профільними службами і відомствами викриватимуть та припинятимуть факти незаконного вилову риби. Нагадуємо, що за порушення правил рибальства частиною 4 ст. 85 КУпАП передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 340 грн до 680 грн. Порушення порядку придбання чи збуту риби відповідно до ч. 1 ст. 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 510 до 1700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного світу чи без такої. Вінницьким рибоохоронним патрулем видано наказ від 23 березня 2023 року № 58-О «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області у 2023 року» З наказом можете ознайомитись за посиланням: https://vn.darg.gov.ua/_nakaz_vid_23_03_2023_roku_58_0_0...

15:16:53 04.04.2023

Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиросердечно вітаю вас з Днем Служби безпеки України!   Своє професійне свято ви відзначаєте у непростих умовах, адже вносите величезний вклад у справу оборони української землі від російського агресора, у захист територіальної цілісності нашої держави. Ви - зразок гідності й відданості своєму народові. Бажаю всім вам і надалі з честю виконувати покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості. Міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, благополуччя, пошани у суспільстві та нових професійних успіхів у справі служіння Батьківщині. А найголовніше – Перемоги над рашистами і Миру на нашій прекрасній землі! З повагою – селищний голова – Олена БЕНЬ

08:19:58 25.03.2023